top of page

GALERIA SZKOLNA

PIKNIK SZKOLNY

wrzesień 2019r.

W piątek 27 września 2019 odbył się nasz szkolny piknik. W tym roku na pikniku gościliśmy nauczycieli i uczniów z Chin. Chcieliśmy przybliżyć gościom z Azji nasz piękny kraj, dlatego przewodnim tematem pikniku była Polska. Uczniowie przygotowali kramy, na których prezentowali wybrane regiony i miasta Polski, ich kulturę, historię, zabytki oraz pyszną kuchnię regionalną. Starsze klasy przygotowały ciekawe inscenizacje polskich legend. Jak zawsze wspaniale spisał się nasz szkolny chór, który śpiewał tradycyjne polskie piosenki. Nie zabrakło dobrze wszystkim znanych podwórkowych gier i zabaw. Nasz trener przygotował mecz rugby, podczas którego uczniowie zmierzyli się z rodzicami. Mogliśmy też obejrzeć występy przygotowane przez uczniów z Chin. Przy okazji pikniku, na specjalnym stanowisku, można było oddać głos na nasz projekt w Budżecie Obywatelskim.
To był wesoło i ciekawie spędzony czas.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację tej imprezy.

Ślubowanie 

październik 2019r.

 

 

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji

październik 2019r.

16 października podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca braliśmy udział w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.
Punktualnie o 12:00, przez kolejne 30 minut wspólnie zrobiliśmy ogromną rzecz dla promowania nauki pierwszej pomocy.

Erasmus +

październik 2019r.

Powróciliśmy szczęśliwi i gotowi na nowe wyzwania !
Un immence merci à Sebastiano et aux élèves et aux parents de l'école à Macomer en Sardegne, en Italie! 

WOŚP

styczeń 2020r.

Wspaniały Piknik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej nr 1. Była genialna atmosfera, zaproszeni goście:pisarz Adam Widerski, Lider Zespołu Rezerwat Andrzej Adamiak. Była wspaniała zabawa, licytacje, pokaz pierwszej pomocy oraz wiele innych atrakcji. Dziękujemy Rodzicom, uczniom za przybycie i wsparcie oraz nauczycielom za przygotowanie tej świetnej imprezy. Cieszymy się, że możemy pomóc w tak szczytnym celu.

bottom of page