top of page

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI 
2023/2024


Od roku szkolnego 2023/24 nauczyciele realizują godziny dostępności dla uczniów, wychowanków i rodziców.

W zależności od etatu jest to 1 godzina w tygodniu lub 1 godzina na dwa tygodnie.

Prosimy o umawianie się na spotkanie z nauczycielem  w ramach godzin dostępności z minimum jednodniowym wyprzedzeniem poprzez dziennik Librus.



 

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

Godzina dostępności

1

Baiński Michał

Piątek , 15:30-16:30

2

Banasiak Jacek

Czwartek, 7:45 – 8:45

3

Bandoch Jagoda

Poniedziałek, 15:30 – 16:30

4

Biskupski Krzysztof

wg. potrzeb

5

Boratyńska Aleksandra

Piątek , 8:45 – 9.45

6

Borowiecka Monika

Środa, 15:30 – 16:30

7

Dąbrowski Arkadiusz

Piątek, 12:45 – 13:45

8

Demus-Stankiewicz Magdalena

Środa, 12:30 – 13:30  - co dwa tygodnie

9

Fesnak Marta

Poniedziałek , 7:30 – 8:30

10

Agnieszka Polak

Czwartek, 7:00 - 8:00

11

Górniak- Kawczyńska Monika

wg potrzeb

12

Graczyk Aleksandra

Wtorek, 10:45 – 11:45

13

Kwiatkowska Sylwia

Poniedziałek, 9:40 – 10:40

14

Haba-Palla Dominika

Środa, 12:45 – 13:30

15

Iskierka Marcin

Poniedziałek i Wtorek, 11:30-12:00 – co dwa tygodnie

16

Jarzębowska Aleksandra

Poniedziałek, 8:45- 9:45

17

Józefowicz Joanna

Piątek, 8:50-9:50 – co dwa tygodnie

18

Kalińska-Iciek Ewa

Piątek, 7:45 – 8:45

19

Kantorska-Ciechanowska Magdalena

Wtorek, 12:45 – 13:45

20

Kauc Joanna

Środa  , 10:35 – 11:35

21

Kąpielska Katarzyna

Poniedziałek, 7:00 – 8:00

22

Krupa Bożena

Wtorek , 7:45 – 8:45

23

Kurowska Anna

wtorek , 10:30 – 11:30

24

Lecheńska Mirosława

Czwartek, 10:00-11:00

25

Mielczarek Patryk

Czwartek, 9:50-10:50

wg potrzeb

26

Molenda Mikołaj

Wtorek , 15:30 – 16:30

27

Moszczyńska Aleksandra

Poniedziałek, 15:30 – 16:30, co  dwa tygodnie

28

Niepsuj Joanna

Czwartek , 15:30 – 16:30

29

Okońska Małgorzata

Piątek, 7:45 – 8:45

30

Pająk Agnieszka

Wtorek, 13:45 – 14:45

31

Pustelnik Marlena

wg potrzeb

32

Rybak Dorota

Piątek , 10:30 – 11:30

33

Skobel Joanna

Wtorek, 7:00 – 8:00

34

Staszczyk Izabela

Czwartek, 10:45 – 11:45

35

Stępień Jolanta

Piątek, 7:50-8:50

36

Suarez Miramag Roxana

Piątek, 8:55 – 9:40

37

Szewc Jakub

Czwartek - 13.30 -14.30

38

Szuligowska Iwona

Poniedziałek , 10:30 – 11:30

39

Szymańska Jolanta

Piątek, 11:00 – 12:00

40

Warzywoda-Rock Monika

Środa, 7:00 – 8:00

41

Wojtaszczyk Violeta

Czwartek 15:30-16:30

42

Zybert Andrzej

Poniedziałek, 13:30 – 14:30

43

Iwanicka Joanna

Środa, 15:00– 16:00

GODZINY DOSTĘPNOŚCI
bottom of page